Aktualności

02 września

Dołącz do j.Pikniku - corocznego spotkania Java entuzjastów!

Zapraszamy na spotkanie Java deweloperów w klubie La Playa w Warszawie, gdzie wspólnie pożegnamy lato i wysłuchamy ciekawych wykładów!

czytaj więcej »

15 lipca

Wesprzyj ekspansję Universum Java!

Posiadasz wiedzę, która może być przydatna dla eksploratorów Universum Java? Jeśli tak, stań na scenie konferencji JDD 2014 przed oczami setek łaknących wiedzy entuzjastów Java. Organizatorzy JDD ogłosili Call for Papers. Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej JDD. Załoga 4Developers będzie tam obecna! 
Do zobaczenia w Universum Java!

czytaj więcej »

26 kwietnia

Zapraszamy na DevAcademy!

4Developers już dawno za nami, ale lokalne społeczności cały czas aktywnie działają. Ilość spotkań, meetupów i hackatonów rośnie z miesiąca na miesiąc, także każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie wiecie, gdzie szukać informacji o waszym regionie, warto rozpocząć poszukiwania od wizyty na CrossWebie (http://crossweb.pl/).

czytaj więcej »

18 kwietnia

Podsumowanie i materiały z 4Developers 2014. Jakie wykłady cieszyły się największą popularnością?

Java, C++, PHP - programiści posługujący się różnymi językami programowania udowodnili na 4Developers, że potrafią i chcą mówić jednym głosem! Chęć nawiązania nowych znajomości oraz wymiany wiedzy widoczna była na Be4 Party, wykładach, warsztatach i rozmowach w przerwach między ścieżkami...

czytaj więcej »

Partner Ścieżki

Wystawca

Sponsor

Sponsor Nagród

Konferencje partnerskie

Patroni medialni